Veebilehe arendus

Loome tasemel WordPressi ja Magento veebilehti! Aitame tugevdada sinu brändi digitaalset kohalolekut, olles spetsialiseerunud mitmekülgsete ja silmapaistvate veebilahenduste loomisele. Tegeleme WordPress ja Magento veebilehtede arendusega. Tagame veebilehtede optimeeritud jõudluse, kasutajasõbralikkuse ja turvalisuse. Muudame su ideed reaalsuseks! Meie portfoolios on erisuuruses veebiprojekte: klassikalised kodulehed, kampaanialehed ja e-poed vastavalt Sinu soovidele ja võimalustele. 

Veebilehtede arendus

Meilt küsitakse tihti, kui palju maksab ühe kodulehe arendus. Fakt on see, et kodulehte saab ehitada nii 500€ kui ka 50 000€ eest, mistõttu ühest vastust ei ole. Kodulehe või e-poe hind sõltub kliendi eesmärkidest, kodulehe funktsionaalsusest ning disaini- ja sisutööde mahust. Siinkohal on näide hindadest, kui ehitada uus koduleht WordPressi templeidi peale, kuid siinkohal peab rõhutama, et templeidi peale ehitamine ei ole iga projekti jaoks kõige sobilikum variant. 

Lihtne veebileht
alates

600€

Sisukam veebileht
alates

1200€

E-pood
alates

2000€

Kodulehed & E-poed​

Haktekseadmed.ee uus koduleht

Saime hiljuti valmis uue WordPress kodulehe Haktekseadmed OÜ-le. Haktekseadmed OÜ-st leiad laia valiku professionaalset köögitehnikat ning abi köögi projekteerimisel. Veebilehe loomisel panime suurt rõhku sellele, et kodulehe edaspidine haldamine oleks kliendile võimalikult lihtne ning kiire. Seetõttu sai veebileht loodud Elementor Builder’it kasutades. Kuna tooteid on palju ja tulevikus on plaanis veelgi juurde lisada, siis lõime funktsioonid, mille abil toodete ja kategooriate lisamine oleks mugav ja arusaadav.

Kodulehed & E-poed

Sunly veebilehtede arendustööd

Sunly arendab taastuvenergeetikat puhtama homse nimel. Koostöös kogukondadega rajavad nad päikese- ja tuuleparke kiirelt ja tõhusalt. Oleme Sunly veebiarenduspartner olnud 2023. aasta kevadest. Aitame nii igapäevaste haldus- ja uuendustöödega, kuid teeme ka keerukamaid rätseplahendusi. Meil on hea meel, et tänu Sunlyle saame ka meie anda tillukese panuse taastuvenergia arengusse Baltimaal ja Poolas.

Kodulehed & E-poed​

Joel Ostrati uus koduleht

Saime hiljuti valmis Joel Ostrati uue kodulehe. Nii energilisel ja mitme projektiga tegeleval mehel peab lihtsalt oma isiklik koduleht olema. Tegime Joelile uue veebilehe WordPressi templeidi peale, kus tõime välja Joeli peamised teenused, tema saavutused, seotud brändid ja palju muud. Meil on hea meel, et koduleht hakkas oma eesmärki täitma kohe pärast lanseerimist.

Kodulehed & E-poed

Respo Magento e-poe arendustööd

Oleme Respo Haagistega koostööd teinud alates juulist 2022, kui võtsime arendustööd üle teiselt veebiagentuurilt. Selle aja jooksul oleme Respo kodulehel viinud ellu väiksemaid ja suuremaid arendustöid alates disainiparandustest kuni Magento versiooniuuenduseni välja.

Kodulehed | Disain | Digiturundus

Ecosauna uus e-pood

Ecosauna on kiirelt kasvav Lõuna-Eesti ettevõte, mis toodab luksuslikke kümblustünne, sauna- ja kämpingmajasid. Ehitasime Ecosaunale rätseplahendusena valminud mitmekeelse WordPressi e-poe. Vaata lähemalt www.ecosauna.ee

Tekkis küsimusi?

KKK

ehk korduma kippuvad küsimused.

Esmalt teeme esmase kohtumise kliendiga, et saada aru kliendi ootustest ja soovidest. Selle põhjal teeme pakkumise. Kui pakkumine sobib, alustame tööd ning kaasame klienti kõikides olulistes etappides alates eeltööst ning lõpetades testimisega.

Kasutame oma töös peamiselt enim levinumat sisuhaldussüsteemi WordPress, kuid aitame kodulehe üles seada ka Magento, Voogi ja Wixi keskkonnas.

Kodulehe või e-poe hind sõltub kliendi eesmärkidest, kodulehe funktsionaalsusest ning disaini- ja sisutööde mahust. Oma pakkumistes oleme läbipaistvad: me toome alati välja, kui palju igale ülesandele aega kulub.

Veebilehe loomise aeg sõltub taaskord selle keerukusest. Ühe leheküljelise veebilehe võib sisu olemasolu korral võtta aega kõigest mõned päevad alates pakkumise kinnitamisest. Mahukamad projektid võivad võtta aega kuid. Siinkohal oleneb palju ka kliendist: kui sisu võimaldatakse arendajale õigeaegselt, siis saab ka veebileht kiiremini valmis.

Olgu selleks meie tehtud uus veebileht või juba ammu toimiv koduleht, sellest sõltumata aitame sind digikanalites turundada. BigEyes on kogenud turundajad, kes aitavad sind nähtavaks teha nii sotsiaalmeedias (Facebook & Instagram), kui ka Googles.

Sotsiaalmeedia turundus, sisuturundus, otsingumootorite optimeerimine (SEO), kodulehe optimeerimine, digireklaamid, e-maili turundus, veebianalüütika, Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads.

Esimeste tulemuste nägemine sõltub paljudest teguritest nagu näiteks kampaania tüübist ja sihtgrupist. Teeme oma klientidele igakuiseid raporteid oma töötulemuste kohta.  

Pakume erinevaid turundusteenuseid. Kuna töötame tunnihinna põhiselt, siis oleneb kõik sellest, kui palju soovid, et agentuur Sinu turundustegevusi koordineeriks. Oleme oma töös läbipaistvad ning kõik tegevused on raporteeritud.