Digiturundus & disain

BigEye viib su bränd uuele tasemele, pakkudes tasemel digiturundusteenuseid ja loovat disaini. Oleme pühendunud sinu äri nähtavuse ja müügi suurendamisele. Muudame su visioonid reaalsuseks ning aitame avastada uusi võimalusi.

Sotsiaalmeedia turundus, sisuturundus, kodulehe optimeerimine, digireklaamid, e-maili turundus, veebianalüütika, Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads. UX ja UI disain, veebidisain, brändiraamatud, ettevõtte/brändi visuaalne identiteet.

Digiturundus

Oleme kokku pannud digiturunduse paketid, mis aitavad mõista, kui erinevas mahus on võimalik ennast digimaailmas nähtavaks teha. Oma lahendusi pakkudes arvestame alati oodatud tulemuste ja eesmärkidega, ettevõtte turuseisuga, hetke trendide ja eelarvega. Me ei paku universaalseid ja ebarealistlike lahendusi, vaid süveneme igasse projekti eraldi olles taskukohased ka meie väiksematele partneritele.

Väike silm
alates

350€

Keskmine silm
alates

600€

Suur silm
alates

1500€

Disain

Eesti Õliühingu brändi ja logo uuendus

Kuigi BigEye tegeleb igapäevaselt veebiarenduste ja kodulehtedega, siis üsna tihti oleme ette võtnud ka disaini projektid. Näiteks tegime hiljuti Eesti Õliühingu brändi uuenduse. Tegime neile uue logo ja uue visuaalse keele. Varsti näete ka meie tehtud kodulehte.

Digiturundus

Motohobi digiturundus

Motohobi on Tartus tegutsev motokeskus, mis tegeleb mototehnika müügiga. Nende tootevalikust leiab väga suures valikust maastikusõidukeid, mootorrattaid, laste- ja noortesõidukeid, elektrimopeede, nende varuosasi, lisavarustust ning loomulikult ka sõiduvarustust. 

Aitame Motohobi igapäevaselt sotsiaalmeedia ja Google’i turundusega. 

Disain | Kodulehed | Digiturundus

Nukka Consulti uus bränd ja veebileht

Lõime Nukka Consultile uue logo ja brändi. Samuti uuendasime nende Voogi platvormil olevat veebilehte.