Tehtud tööd

Siin lehel oleme välja toonud oma tehtud tööd, mille üle oleme eriti uhked.

Kodulehed & E-poed

Haktekseadmed OÜ uus koduleht

Saime hiljuti valmis uue WordPress kodulehe Haktekseadmed OÜ-le. Haktekseadmed OÜ-st leiad laia valiku professionaalset köögitehnikat ning abi köögi projekteerimisel. Veebilehe loomisel panime suurt rõhku sellele, et kodulehe edaspidine haldamine oleks kliendile võimalikult lihtne ning kiire. Seetõttu sai veebileht loodud Elementor Builder’it kasutades. Kuna tooteid on palju ja tulevikus on plaanis veelgi juurde lisada, siis lõime funktsioonid, mille abil toodete ja kategooriate lisamine oleks mugav ja arusaadav.
 
👉 WordPressi veebileht
👉 Custom disain
👉 Elementor
 
Disain | Kodulehed

Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasiumi uus koduleht

Saime hiljuti valmis uhiuue WordPressi kodulehe Tallinna Pelgulinna Riigigümnaasiumile. Pelgulinna riigigümnaasiumi puhul on tegu Eesti ühe suurima puithoonega ja Eesti ühe kaasaegsema kooliga. Kuna kaasaegne veebileht vajab kaasaegseid lahendusi, tegime veebilehele rätseplahendusena valminud veebidisaini ning ehitasime veebilehe üles omakorda Elementor builder’it kasutades, et veebilehe sisu oleks igapäevaselt lihtsasti hallatav.

Veebirakendused

WorkSmart tööajaarvestus

Oleme 2023 aasta algusest teinud koostööd Linnamäe Lihatööstusega, mis on suurim ja vanim uluklihatoodete valmistaja Eestis! Nende suureks kuluks oli igakuine tööajaarvestus ja Bigeye tõttas appi. Tegime veebirakenduse, kus enam ei pea raamatupidaja või sekretär tohutuid tunde kulutama tööaja arvestusele, vaid saab kogu vajaliku info paari hiireklõpsuga kätte. Tohutu võit iga kuu nii ajaliselt kui ka rahaliselt!

Kodulehed & E-poed

Sunly veebilehtede arendustööd

Sunly arendab taastuvenergeetikat puhtama homse nimel. Koostöös kogukondadega rajavad nad päikese- ja tuuleparke kiirelt ja tõhusalt. Oleme Sunly veebiarenduspartner olnud 2023. aasta kevadest. Aitame nii igapäevaste haldus- ja uuendustöödega, kuid teeme ka keerukamaid rätseplahendusi. Meil on hea meel, et tänu Sunlyle saame ka meie anda tillukese panuse taastuvenergia arengusse Baltimaal ja Poolas.

Kodulehed & E-poed​

Pühajärve Paadika uus koduleht

Tegime hiljuti uue kodulehe veesõidukite renti pakkuvale Pühajärve Paadisadamale. Kodulehe loomisel panime rõhku kasutajasõbralikkusele ning et informatsiooni kogumine oleks külastajale võimalikult lihtne ja kiire. Kuna projekti maht oli väike, siis tegime kodulehe WordPress templeidi peale ning saime selle kaudu kliendi vajadused täita kuluefektiivselt. Minge tutvuge Pühajärve Paadisadama uue kodulehega ning nautige suvemõnusid Pühajärvel!

Kodulehed & E-poed

Respo Magento e-poe arendustööd

Oleme Respo Haagistega koostööd teinud alates juulist 2022, kui võtsime arendustööd üle teiselt veebiagentuurilt. Selle aja jooksul oleme Respo kodulehel viinud ellu väiksemaid ja suuremaid arendustöid alates disainiparandustest kuni Magento versiooniuuenduseni välja.

Kodulehed & E-poed​

Joel Ostrati uus koduleht

Saime hiljuti valmis Joel Ostrati uue kodulehe. Nii energilisel ja mitme projektiga tegeleval mehel peab lihtsalt oma isiklik koduleht olema. Tegime Joelile uue veebilehe WordPressi templeidi peale, kus tõime välja Joeli peamised teenused, tema saavutused, seotud brändid ja palju muud. Meil on hea meel, et koduleht hakkas oma eesmärki täitma kohe pärast lanseerimist.

Kodulehed & E-poed

G.G Kujunduse uus WordPressi veebileht

Novembris 2022 tegime G.G Kujundus OÜ-le uue WordPressi veebilehe. Veebileht on tehtud WordPressi valmisdisaini peale. G.G Kujunduse teenusteportfell on mitmekülgne: alates sisekujundusest lõpetades erimööbli valmistamisega. Täname usalduse eest, Gerly!

Veebiarendus | Front-End & Back-End

Hedera uus tellimiskeskkond

Hedera on lillede hulgimüügi firma. Lõime Hederale iseteeninduskeskkonna ja tellimisüsteemi, mille kaudu hulgikliendid saavad iganädalaselt lillede tellimusi esitada.

Koostöö teiega oli sujuv ning tulemusega olen väga rahul. Aitäh!
G.G Kujundus OÜ
Veebiarendus | Front-End & Back-End

iDeal KPI dashboard

Suurtel ettevõtetel on tihtipeale erinevatel platvormidel laiali suurel hulgal andmeid. Alates raamatupidamisega seotud näitajatest ja müüginumbritest ning lõpetades veebilehe ja e-poe statistikaga. Kui kõiki neid andmeid erinevatelt platvormidelt jälgida ja omavahel analüüsida, võib silme eest kirjuks minna küll.

Meil on hea meel, et oleme saanud iDeal Eesti andmete analüüsimise protsessi kergemaks teha. Aitasime koondada 20+ tähtsamat KPI-d ühte keskkonda, kus erinevate platvormide andmed suhtlevad omavahel ning maalivad silme ette lihtsasti loetavad graafikud.

Veebiarendus | Front-End & Back-End

Saadetise iseteeninduskeskkond

Kullerfirmade töös on juba pikalt oluliseks lüliks mugav ja funktsionaalne iseteeninduskeskkond kullervedude planeerimiseks ning logistiliste vedude korraldamiseks. Ka kliendid jäävad kasutama teenuseid, mida on mugav kasutada. Sestap uuendasime Saadetis.ee iseteeninduskeskkonna funktsionaalsust ja disaini kaasaegsemaks. Valmis sai tõeliselt ilus ja funktsionaalne platvorm. 

Veebiarendus | Liidestused

Astri Köögi VOOGi e-poe liidestus

Aitasime Astri Köögil liidestada VOOGi e-pood Saadetise iseteeninduskeskkonnaga. 

Veebiarendus | Front-End & Back-End

Upgreati backoffice'i Front & Back-End projektid

Lõime Upgreat’ile veebirakenduse kasutatud Apple seadmete tagasiostuks ning halduseks. Projekti front-end on ülesehitatud moodsal Next.js raamistikul ning back-end on kirjutatud Node.js keskkonnas.

Kodulehed | Disain | Digiturundus

Elamus Sauna bränd ja uus veebileht

Elamus Saun pakub parimat saunaelamust Sinu kodus, suvilas või kus iganes Sa viibid. Meil on hea meel, et saime Elamus Saunle luua täiesti uue brändi ja rätseplahendusena valminud kodulehe. Vaata lähemalt www.elamussaun.ee.

Kodulehed | Disain | Digiturundus

Ecosauna uus e-pood

Ecosauna on kiirelt kasvav Lõuna-Eesti ettevõte, mis toodab luksuslikke kümblustünne, sauna- ja kämpingmajasid. Ehitasime Ecosaunale rätseplahendusena valminud mitmekeelse WordPressi e-poe. Vaata lähemalt www.ecosauna.ee

Kodulehed

Seven & Sons uus e-pood

Lõime juunis 2022 Seven & Sons restoranide ja baaride grupile WordPressi valmisdisaini põhjal uue merchi e-poe. Antud projekt on hea näide sellest, kuidas kvaliteetsele valmisdisainile annab luua professionaalse ja atraktiivse e-poe ilma, et peaks suuri kulutusi tegema.

Disain

Eesti Õliühingu brändi ja logo uuendus

Kuigi BigEye tegeleb igapäevaselt veebiarenduste ja kodulehtedega, siis üsna tihti oleme ette võtnud ka disaini projektid. Näiteks tegime hiljuti Eesti Õliühingu brändi uuenduse. Tegime neile uue logo ja uue visuaalse keele. Varsti näete ka meie tehtud kodulehte.

Digiturundus

Motohobi digiturundus

Motohobi on Tartus tegutsev motokeskus, mis tegeleb mototehnika müügiga. Nende tootevalikust leiab väga suures valikust maastikusõidukeid, mootorrattaid, laste- ja noortesõidukeid, elektrimopeede, nende varuosasi, lisavarustust ning loomulikult ka sõiduvarustust. 

Aitame Motohobi igapäevaselt sotsiaalmeedia ja Google’i turundusega. 

Disain | Kodulehed | Digiturundus

Nukka Consulti uus bränd ja veebileht

Lõime Nukka Consultile uue logo ja brändi. Samuti uuendasime nende Voogi platvormil olevat veebilehte.

Tekkis idee? Võta meiega ühendust! 👀