Tehtud tööd

Siin lehel oleme välja toonud oma tehtud tööd, mille üle oleme eriti uhked.

Kodulehed & E-poed

Respo Magento e-poe arendustööd

Oleme Respo Haagistega koostööd teinud alates juulist 2022, kui võtsime arendustööd üle teiselt veebiagentuurilt. Selle aja jooksul oleme Respo kodulehel viinud ellu väiksemaid ja suuremaid arendustöid alates disainiparandustest kuni Magento versiooniuuenduseni välja.

Kodulehed & E-poed​

Joel Ostrati uus koduleht

Saime hiljuti valmis Joel Ostrati uue kodulehe. Nii energilisel ja mitme projektiga tegeleval mehel peab lihtsalt oma isiklik koduleht olema. Tegime Joelile uue veebilehe WordPressi templeidi peale, kus tõime välja Joeli peamised teenused, tema saavutused, seotud brändid ja palju muud. Meil on hea meel, et koduleht hakkas oma eesmärki täitma kohe pärast lanseerimist.

Kodulehed & E-poed

G.G Kujunduse uus WordPressi veebileht

Novembris 2022 tegime G.G Kujundus OÜ-le uue WordPressi veebilehe. Veebileht on tehtud WordPressi valmisdisaini peale. G.G Kujunduse teenusteportfell on mitmekülgne: alates sisekujundusest lõpetades erimööbli valmistamisega. Täname usalduse eest, Gerly!

Veebiarendus | Front-End & Back-End

Hedera uus tellimiskeskkond

Hedera on lillede hulgimüügi firma. Lõime Hederale iseteeninduskeskkonna ja tellimisüsteemi, mille kaudu hulgikliendid saavad iganädalaselt lillede tellimusi esitada.

Koostöö teiega oli sujuv ning tulemusega olen väga rahul. Aitäh!
G.G Kujundus OÜ
Veebiarendus | Front-End & Back-End

iDeal KPI dashboard

Suurtel ettevõtetel on tihtipeale erinevatel platvormidel laiali suurel hulgal andmeid. Alates raamatupidamisega seotud näitajatest ja müüginumbritest ning lõpetades veebilehe ja e-poe statistikaga. Kui kõiki neid andmeid erinevatelt platvormidelt jälgida ja omavahel analüüsida, võib silme eest kirjuks minna küll.

Meil on hea meel, et oleme saanud iDeal Eesti andmete analüüsimise protsessi kergemaks teha. Aitasime koondada 20+ tähtsamat KPI-d ühte keskkonda, kus erinevate platvormide andmed suhtlevad omavahel ning maalivad silme ette lihtsasti loetavad graafikud.

Veebiarendus | Front-End & Back-End

Saadetise iseteeninduskeskkond

Kullerfirmade töös on juba pikalt oluliseks lüliks mugav ja funktsionaalne iseteeninduskeskkond kullervedude planeerimiseks ning logistiliste vedude korraldamiseks. Ka kliendid jäävad kasutama teenuseid, mida on mugav kasutada. Sestap uuendasime Saadetis.ee iseteeninduskeskkonna funktsionaalsust ja disaini kaasaegsemaks. Valmis sai tõeliselt ilus ja funktsionaalne platvorm. 

Veebiarendus | Liidestused

Astri Köögi VOOGi e-poe liidestus

Aitasime Astri Köögil liidestada VOOGi e-pood Saadetise iseteeninduskeskkonnaga. 

Veebiarendus | Front-End & Back-End

Upgreati backoffice'i Front & Back-End projektid

Lõime Upgreat’ile veebirakenduse kasutatud Apple seadmete tagasiostuks ning halduseks. Projekti front-end on ülesehitatud moodsal Next.js raamistikul ning back-end on kirjutatud Node.js keskkonnas.

Kodulehed | Disain | Digiturundus

Elamus Sauna bränd ja uus veebileht

Elamus Saun pakub parimat saunaelamust Sinu kodus, suvilas või kus iganes Sa viibid. Meil on hea meel, et saime Elamus Saunle luua täiesti uue brändi ja rätseplahendusena valminud kodulehe. Vaata lähemalt www.elamussaun.ee.

Kodulehed | Disain | Digiturundus

Ecosauna uus e-pood

Ecosauna on kiirelt kasvav Lõuna-Eesti ettevõte, mis toodab luksuslikke kümblustünne, sauna- ja kämpingmajasid. Ehitasime Ecosaunale rätseplahendusena valminud mitmekeelse WordPressi e-poe. Vaata lähemalt www.ecosauna.ee

Kodulehed

Seven & Sons uus e-pood

Lõime juunis 2022 Seven & Sons restoranide ja baaride grupile WordPressi valmisdisaini põhjal uue merchi e-poe. Antud projekt on hea näide sellest, kuidas kvaliteetsele valmisdisainile annab luua professionaalse ja atraktiivse e-poe ilma, et peaks suuri kulutusi tegema.

Disain

Eesti Õliühingu brändi ja logo uuendus

Kuigi BigEye tegeleb igapäevaselt veebiarenduste ja kodulehtedega, siis üsna tihti oleme ette võtnud ka disaini projektid. Näiteks tegime hiljuti Eesti Õliühingu brändi uuenduse. Tegime neile uue logo ja uue visuaalse keele. Varsti näete ka meie tehtud kodulehte.

Digiturundus

Motohobi digiturundus

Motohobi on Tartus tegutsev motokeskus, mis tegeleb mototehnika müügiga. Nende tootevalikust leiab väga suures valikust maastikusõidukeid, mootorrattaid, laste- ja noortesõidukeid, elektrimopeede, nende varuosasi, lisavarustust ning loomulikult ka sõiduvarustust. 

Aitame Motohobi igapäevaselt sotsiaalmeedia ja Google’i turundusega. 

Disain | Kodulehed | Digiturundus

Nukka Consulti uus bränd ja veebileht

Lõime Nukka Consultile uue logo ja brändi. Samuti uuendasime nende Voogi platvormil olevat veebilehte.

Tekkis idee? Võta meiega ühendust! 👀