Veebiarendus

Loome ja haldame igapäevaselt erinevaid infosüsteeme ja lihtsamaid veebirakendusi. Meil on kogemus teha nutikaid lahendusi erinevates sektoris tegutsevatele ettevõtetele alates tootmis- ja logistikasektorist kuni IT ja e-kaubanduseni välja. Lisaks suurematele veebiarendustele aitame kliente ka lihtsamate liidestustega, et juba olemasolev veebileht, rakendus või infosüsteem automatiseerida või nutikamaks muuta. Tutvu allpool paari meie tööga ning küsi pakkumist oma ideele.

Lisaks suurematele veebiarendustele aitame meie kliente ka lihtsamate liidestustega, et juba olemasolev veebileht, rakendus või infosüsteem automatiseerida või nutikamaks muuta.

Veebirakendused

WorkSmart tööajaarvestus

Oleme 2023 aasta algusest teinud koostööd Linnamäe Lihatööstusega, mis on suurim ja vanim uluklihatoodete valmistaja Eestis! Nende suureks kuluks oli igakuine tööajaarvestus ja Bigeye tõttas appi. Tegime veebirakenduse, kus enam ei pea raamatupidaja või sekretär tohutuid tunde kulutama tööaja arvestusele, vaid saab kogu vajaliku info paari hiireklõpsuga kätte. Tohutu võit iga kuu nii ajaliselt kui ka rahaliselt!

Veebiarendus | Front-End & Back-End

iDeal KPI dashboard

Suurtel ettevõtetel on tihtipeale erinevatel platvormidel laiali suurel hulgal andmeid. Alates raamatupidamisega seotud näitajatest ja müüginumbritest ning lõpetades veebilehe ja e-poe statistikaga. Kui kõiki neid andmeid erinevatelt platvormidelt jälgida ja omavahel analüüsida, võib silme eest kirjuks minna küll.

Meil on hea meel, et oleme saanud iDeal Eesti andmete analüüsimise protsessi kergemaks teha. Aitasime koondada 20+ tähtsamat KPI-d ühte keskkonda, kus erinevate platvormide andmed suhtlevad omavahel ning maalivad silme ette lihtsasti loetavad graafikud.

Veebiarendus | Front-End & Back-End

Hedera uus tellimiskeskkond

Hedera on lillede hulgimüügi firma. Lõime Hederale iseteeninduskeskkonna ja tellimisüsteemi, mille kaudu hulgikliendid saavad iganädalaselt lillede tellimusi esitada.

Veebiarendus | Liidestused

Astri Köögi VOOGi e-poe liidestus

Aitasime Astri Köögil liidestada VOOGi e-pood Saadetise iseteeninduskeskkonnaga. 

Veebiarendus | Front-End & Back-End

Upgreati backoffice'i Front & Back-End projektid

Lõime Upgreat’ile veebirakenduse kasutatud Apple seadmete tagasiostuks ning halduseks. Projekti front-end on ülesehitatud moodsal Next.js raamistikul ning back-end on kirjutatud Node.js keskkonnas.

Tekkis küsimusi?

KKK

ehk korduma kippuvad küsimused.

Veebiarenduse projekti etapid hõlmavad analüüsi, planeerimist, disaini, arendust, testimist, käivitamist ja hooldust. Iga etapp on oluline projekti edukuse tagamiseks.

Projekti kestus sõltub selle keerukusest ja mahust. Lihtsamad projektid võivad valmida mõne nädalaga, samas kui suuremad projektid võivad võtta mitu kuud või lausta aastaid.

Integreerimiseks kasutatakse spetsiifilisi API-sid ja vahendajateid, võimaldades sujuvat suhtlust erinevate platvormide vahel.

Infosüsteemid võivad automatiseerida protsesse, salvestada ja analüüsida andmeid ning hõlbustada otsustusprotsesse, aidates ettevõtetel tõhusamalt toimida.