Hinnastus

Oleme välja toonud mõned näited meie teenuste hindadest. Personaalse pakkumise saamiseks võta meiega ühendust.

Veebiarendus

Loome ja haldame igapäevaselt erinevaid infosüsteeme ja lihtsamaid veebirakendusi. Meil on kogemus teha nutikaid lahendusi erinevates sektoris tegutsevatele ettevõtetele alates tootmis- ja logistikasektorist kuni IT ja e-kaubanduseni välja. Lisaks suurematele veebiarendustele aitame kliente ka lihtsamate liidestustega, et juba olemasolev veebileht, rakendus või infosüsteem automatiseerida või nutikamaks muuta. Küsi pakkumist oma ideele.

Veebilehtede arendus

Meilt küsitakse tihti, kui palju maksab ühe kodulehe arendus. Fakt on see, et kodulehte saab ehitada nii 500€ kui ka 50 000€ eest, mistõttu ühest vastust ei ole. Kodulehe või e-poe hind sõltub kliendi eesmärkidest, kodulehe funktsionaalsusest ning disaini- ja sisutööde mahust. Siinkohal on näide hindadest, kui ehitada uus koduleht WordPressi peale. 

Lihtne veebileht
alates

600€

Sisukam veebileht
alates

1000€

E-pood
alates

2000€

Digiturundus

Oleme kokku pannud digiturunduse paketid, mis aitavad mõista, kui erinevas mahus on võimalik ennast digimaailmas nähtavaks teha. Oma lahendusi pakkudes arvestame alati oodatud tulemuste ja eesmärkidega, ettevõtte turuseisuga, hetke trendide ja eelarvega. Me ei paku universaalseid ja ebarealistlike lahendusi, vaid süveneme igasse projekti eraldi olles taskukohased ka meie väiksematele partneritele.

Väike silm
alates

350€

Keskmine silm
alates

600€

Suur silm
alates

1500€

Tekkis küsimusi?

KKK

ehk korduma kippuvad küsimused.

Esmalt teeme esmase kohtumise kliendiga, et saada aru kliendi ootustest ja soovidest. Selle põhjal teeme pakkumise. Kui pakkumine sobib, alustame tööd ning kaasame klienti kõikides olulistes etappides alates eeltööst ning lõpetades testimisega.

Kasutame oma töös peamiselt enim levinumat sisuhaldussüsteemi WordPress, kuid aitame kodulehe üles seada ka Magento, Voogi ja Wixi keskkonnas.

Kodulehe või e-poe hind sõltub kliendi eesmärkidest, kodulehe funktsionaalsusest ning disaini- ja sisutööde mahust. Oma pakkumistes oleme läbipaistvad: me toome alati välja, kui palju igale ülesandele aega kulub.

Veebilehe loomise aeg sõltub taaskord selle keerukusest. Ühe leheküljelise veebilehe võib sisu olemasolu korral võtta aega kõigest mõned päevad alates pakkumise kinnitamisest. Mahukamad projektid võivad võtta aega kuid. Siinkohal oleneb palju ka kliendist: kui sisu võimaldatakse arendajale õigeaegselt, siis saab ka veebileht kiiremini valmis.

Olgu selleks meie tehtud uus veebileht või juba ammu toimiv koduleht, sellest sõltumata aitame sind digikanalites turundada. BigEyes on kogenud turundajad, kes aitavad sind nähtavaks teha nii sotsiaalmeedias (Facebook & Instagram), kui ka Googles.

Sotsiaalmeedia turundus, sisuturundus, otsingumootorite optimeerimine (SEO), kodulehe optimeerimine, digireklaamid, e-maili turundus, veebianalüütika, Google Ads, Facebook Ads, Instagram Ads.

Esimeste tulemuste nägemine sõltub paljudest teguritest nagu näiteks kampaania tüübist ja sihtgrupist. Teeme oma klientidele igakuiseid raporteid oma töötulemuste kohta.  

Pakume erinevaid turundusteenuseid. Kuna töötame tunnihinna põhiselt, siis oleneb kõik sellest, kui palju soovid, et agentuur Sinu turundustegevusi koordineeriks. Oleme oma töös läbipaistvad ning kõik tegevused on raporteeritud.